ENGLISH line5 فارسی line1
۱۴۰۰ شنبه ۲۵ ارديبهشت
دانشجویان
پيام خوش‌آمدگويي رياست واحد
 
دکتر سیدمسعود داودی
 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان
 
بارش علم و معرفت از ملکوت، تا جاری شدن بر قلب انسان و نفوذ در رگ و خون او، راهی طولانی و مبارک را پیمود. ابتدا بر قلب نازنین پیامبران املا شد، سپس بر پیکره امامان نهاده شد و درنهایت بر جسم خاکی و روح الهی انسان به ودیعه نهاده شد. موهبتی که راه بیرون شدن از ظلمت را به سوی روشنایی برای انسان آشکار کرد. توانایی‌هایی که انسان را اشرف مخلوقات نمود و بر تمامی مخلوقات برتری داد و علومی که در دستان هنرمند آدمی جای گرفت تا زندگی دنیاییش را زیباتر کند و آخرتش را آبادتر...
برجسته‌ای از این علوم و توانایی‌ها را در یک مجموعه کم ‌نظیر و روبه پیشرفت جمع کردیم تا به بارنشستن گل‌های دانش و فناوری را به دیده خویش نظاره کنیم و در سالی که شکوفایی اقتصادی را در فضای معطر فرهنگی این مرز و بوم نظاره‌گر هستیم، ملتی را پرورش دهیم تا عزمشان پیشرفت کشور باشد و مدیرانی را به کرسی بنشانیم که مدیریت را تا به بار نشستن این فرمان حکیمانه در سایه دولت تدبیر و امید ، "جهادی" به پیش برند. 
در پایان، فرا رسیدن ماه مهر و مهربانی و رسیدن دوباره عطر پرواز در فضای علم و دانش را به شما علم اندوزان و تلاشگران عرصه دانش و معرفت تبریک عرض نموده و سال تحصیلی پر بار تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را برای همه ی عزیزان از درگاه خداوند متعال خواهانم.
 
1398/09/18
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal