ENGLISH line5 فارسی line1
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۲ مهر
دانشجویان
دانشجويان ورودي جديد   ارتباط با ریاست
 
کلیه اطلاعات مورد نیاز دانشجویان ورودی جدید در خصوص آشنایی با دانشگاه، دسترسی، فرصت‌های شغلی، شرایط تحصیلی، میزان شهریه، وام‌های دانشجویی و همچنین روند ثبت‌نام، در منوی سمت راست در دسترس می‌باشد
  
*** پذیرش دانشجو بدون آزمون ورودی برای نیمسال اول تحصیلی 99-98 (مهرماه 1398) ***
 
دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در رشته‌های ذیل بدون آزمون ورودی دانشجو می‌پذیرد. از علاقمندان درخواست می‌گردد با مراجعه به وب‌سایت مرکز آزمون به آدرس  www.azmoon.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن مستقیم 52437006-031 تماس حاصل نمایند.
 
   

 
 
کارشناسی پیوسته: دوره تحصیلی است که پس از دوره متوسطه آغاز می‌شود و حداقل با گذراندن 130 واحد درسی به دریافت مدرک کارشناسی منتهی می‌گردد.
 
کارشناسی ناپیوسته: دوره تحصیلی است که پس از دوره کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) آغاز می‌شود و حداقل با گذراندن تعداد 68 واحد درسی به دریافت مدرک کارشناسی منتهی می‌گردد.
 
کاردانی پیوسته: دوره تحصیلی که پس از دوره متوسطه آغاز می‌شود و شامل دانش‌آموختگانی است که بدون گذراندن دوره پیش‌دانشگاهی وارد دوره کاردانی شده و حداقل با گذراندن 68 واحد درسی به دریافت مدرک کاردانی منتهی می‌گردد.
 
کاردانی ناپیوسته: دوره تحصیلی که پس از دوره متوسطه آغاز می‌شود و شامل دانش‌آموختگانی است که با گذراندن دوره پیش دانشگاهی وارد دوره کاردانی شده و حداقل با گذراندن 68 واحد درسی به دریافت مدرک کاردانی منتهی می‌گردد.
 
 
 
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal