ENGLISH line5 فارسی line1
۱۴۰۰ شنبه ۲۵ ارديبهشت
دانشجویان
اطلاعیه
نکات مهم در انتخاب واحد
نکات مهم در انتخاب واحد که دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی باید از آن مطلع باشند
 
 
 
 

* در هنگام انتخاب واحد به نام درس، نام رشته، دانشکده، کد درس، تعداد واحدها (عملی نظری)، پیش نیاز درس و نوع درس دقت کنید.

 

* کلاس‌های درسی را فقط طبق چارت رشته خود انتخاب کنید.

 

* برای دروس رشته خود از قسمت "انتخاب کلاس درس از رشته" استفاده کنید و برای دروس عمومی و مشترک از قسمت "انتخاب کلاس درس از دانشکده" استفاده کنید.

 

* از بین دروس اندیشه اسلامی 1 و 2، تفسیر موضوعی قرآن، انقلاب اسلامی، تاریخ تحلیلی و اخلاق اسلامی در هر ترم فقط می‌توان یک درس اخذ کرد ولی برای بقیه درس‌های عمومی محدودیتی وجود ندارد. هر ترم یکی از این دروس را اخذ کنید تا در هنگام فراغت از تحصیل به مشکل برنخورید.

 

* دانشجویان مشروطی (دانشجویی که معدل ترم پیش وی کمتر از 12 شده) فقط قادر به اخذ حداکثر 14 واحد است.

 

* کلیه دانشجویان ملزم به اخذ حداقل 12 واحد هستند، مگر دانشجویانی که کمتر از 12 واحد باقیمانده دارند‌ با مجوز آموزش می‌توانند کمتر از 12 واحد اخذ کنند.

 

* دانشجویانی که معدل ترم قبلی آنها 17 و بالاتر شده، در صورت وارد شدن کلیه نمراتشان میتوانند با مجوز آموزش 24 واحد را اخذ کنند.

 

* دانشجویانی که 24 واحد باقیمانده یا کمتر دارند می‌توانند کلیه واحدها را در ترم آخر بدون توجه به معدل نیمسال قبلی اخذ کند.

 

* امکان اخذ دروس وصیت امام و آشنایی با قرآن علاوه بر سقف واحدهای ذکر شده در بالا وجود دارد.

 

* درس دفاع مقدس یک درس اختیاری الزامی است و در صورتی که در چارت رشته خود درس اختیاری دارید، باید دفاع مقدس را بعنوان دو واحد اختیاری بگذرانید.

 

* دقت نمایید که ساعت برگزاری کلاس‌هایتان تداخل نداشته باشد.

 

* مسئولیت رعایت پیش نیاز، هم نیاز و کلیه قوانین آموزشی با شخص دانشجو است. بنابراین حتما از چارت مدیرگروه خود استفاده کنید و یک کپی از سرفصل دروس تهیه کرده و در طول دوران تحصیل از آن استفاده کنید.

تاریخ: 1399/12/23
تعداد بازدید : 39
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal