ENGLISH line5 فارسی line1
۱۳۹۹ جمعه ۱۷ مرداد
دانشجویان
بزرگترین رقابت علمی شهرستان لنجان در دانشگاه آزاد اسلامی
بزرگترین رقابت علمی شهرستان لنجان در دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در روزهای پنجشنبه 13تیر و جمعه 14تیرماه 98 میزبان داوطلبان ورود به دانشگاه در کنکور سراسری سال 98 بود. داوطلبان کنکور سراسری ورودی دانشگاه‌ها به صورت هماهنگ در کل کشور در دو روز و دو نوبت صبح و عصر در گروه‌های علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم تجربی و زبان‌های خرجی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان به رقابت پرداختند.
 
 

671 نفر در رشته علوم ریاضی و فنی، 368 نفر در رشته هنر، 1189 نفر در رشته علوم تجربی و 592 نفر در رشته زبان‌های خارجی با حضور خود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در آزمون سراسری دانشگاه‌ها شرکت کردند.

 رییس واحد لنجان برگزاری آزمون سراسری را بسیار موفق ارزیابی و اظهار کرد: آزمون سراسری سال 98 همانند سال‌های گذشته با تلاش بی وقفه همکاران با تدابیر خاص حفاظتی و امنیتی و همچنین ایجاد فضای فیزیکی مناسب و تامین شرایط بهداشتی، سرمایشی و تهویه مطلوب برای این رقابت علمی، در کمال آرامش، امنیت و سلامت کامل برگزار شد.

صادقیان تاکید کرد: دانشگاه آزاد واحد لنجان، جوان، پویا و در حال رشد است که توانسته با بهره‌گیری از امکانات آموزشی و آزمایشگاه‌های بسیار مجهز به عنوان یک موسسه علمی آموزشی ‌پیشرو در سطح استان مطرح و جایگاه ارزشمندی پیدا کند.

وی با تاکید بر برگزاری مطلوب آزمون سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان اظهار کرد: ارتباط بسیار نزدیک دانشگاه آزاد لنجان با کارخانه‌های صنعتی اطراف دانشگاه ازجمله ذوب آهن اصفهان، و سازمان‌های شهرستان ازجمله شهرداری، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، اطلاعات، آتش‌نشانی، اورژانس 115، شرکت‌های برق، گاز، مخابرات، آب و فاضلاب و.. موجب برگزاری هرچه بهتر و باکیفیت‌تر آزمون سراسری شد.

وی افزود: دانشگاه آزاد لنجان توانسته است با یاری خدا، تلاش کارکنان سخت‌کوش و با اخلاق، همچنین بهره‌گیری از امکانات کمک‌آموزشی و آزمایشگاه‌های مجهز با 31 رشته در مقاطع تحصیلی مختلف اعم از 8 رشته در مقطع کاردانی، 12 رشته در مقطع کارشناسی و 11 رشته درمقطع کارشناسی ارشد با گرایش‌های فنی مهندسی، با افتخار در خدمت مشتاقان تحصیل علم و دانش باشد.

 دانشگاه آزاد لنجان در پایان آزمون با اهدای بسته‌های فرهنگی، میهمانان خود را تکریم کرد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
1398/04/16 تاریخ :
186 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal