ENGLISH line5 فارسی line1
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد
دانشجویان
دیدار مسئولان بنیاد شهید استان اصفهان با دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان
دیدار مسئولان بنیاد شهید استان اصفهان با دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان گفت: ملت ما باید قدردان شهدایی باشد که با فداکاری و ایثار برای ابد درس مقاومت به جهانیان داده و به‌طور پیوسته درس زندگی می‌بخشند.
 
 

مهرداد حسن‌پور ظهر امروز در دیدار با مسئولان دانشگاه آزاد لنجان  با بیان اینکه خون شهیدان برای ابد درس مقاومت به جهانیان داده است، اظهار کرد: ملت ما باید قدردان شهدایی باشد که با اجر عظیمی که خداوند به آنان وعده داده است، به‌طور پیوسته درس زندگی می بخشند و ما را به تلاش مخلصانه در راه خدا که همان انجام تکلیف هر زمان و پاسخ به نیاز هر لحظه است، فرا می‌خواند.

وی اضافه کرد: در تداوم انقلاب ثروت عظیمی همچون خانواده شهدا را داریم که حضورشان در تمامی صحنه‌های جامعه یادآور رشادت‌ها، فداکاری‌ها و اخلاص کسانی است که به برکت خون‌ پاک آنان انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را بارور کردند.

قدمعلی حیدری معاون فرهنگی بنیاد شهید استان اصفهان نیز با تأکید بر خدمت‌رسانی به خانواده شهدا عنوان کرد: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از ارزش والایی برخوردار است و موجب برکت در عمر و زندگی و کار می‌شود.وی با بیان اینکه مردم ایران عزت و اقتدار خود را مدیون شهیدان هستند، تصریح کرد: شهدا و ایثارگران با خداوند متعال معامله کرده و برای دفاع از کشور و مردم از جان خویش گذشتند، بنابراین حداقل وظیفه ما این است که در خدمت به آن‌ها و خانواده‌هایشان تلاش کنیم تا مشقات زندگی آنان کمتر شود؛ چراکه خدمت کردن به خانواده شهدا و ایثارگران یک توفیق بزرگ است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان نیز در این دیدار با اشاره به تبیین چرایی مقام رفیع شهدا و اهمیت خدمت به خانواده آنان تشریح کرد: امام خمینی(ره) در جمله‌ای ناب می‌فرمایند: «عموم دستگاه‌های اجرایی لازم است اموری را که مربوط به شهدا و خانواده آنان، معلولین و مصدومین است با کمال سرعت عمل کرده و تسهیلات لازم را در مورد آنان انجام دهند؛ چراکه اینان بر ملت شریف ایران حق بسیار بزرگی دارند‌. لذا اگر معلوم شود در بعضی از ادارات و وزارتخانه‏‌ها افرادی برای اجرای امور شهدای انقلاب و خانواده آنان اشکال‏‌تراشی می‌‏کنند، به عنوان ضد انقلاب باید مورد تعقیب واقع شوند

سیدحمیدرضا صادقیان خاطرنشان کرد: چنانچه ما خدمتی به خانواده شهدا و ایثارگران کنیم، منتی بر آنان نداریم؛ بلکه باید با طیب خاطر به ایشان خدمت و احترام کنیم؛ چراکه هر عملی که انجام دهیم و هر خدمتی که برای این بزرگواران انجام ‌دهیم، در پیشگاه خداوند متعال مقبول است‌.

وی با تأکید بر اینکه آماده خدمات‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستیم، تشریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان  به حمد خدا توانسته محیط مناسبی برای تحصیل فرزندان این جامعه فراهم کرده و با ارائه خدمات شایسته در شأن همه دانشجویان از جمله دانشجویان ستاد شاهد و ایثارگر، به افتخاری بزرگ و بابرکت دست پیدا کند.

وی توضیح داد: از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظار داریم دانشگاه را از خودشان دانسته و با توسعه تعاملات، برنامه‌ریزی و درک شرایط مالی موجود دانشگاه همکاری‌های خود را برای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر و فزاینده به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران فراهم کنند.

بابک امینی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد واحد لنجان نیز با تبیین ضرورت هماهنگی و همکاری بین دو نهاد دانشگاه و بنیاد شهید امور ایثارگران تأکید کرد: دانشگاه آزاد واحد لنجان در راستای تقویت بنیه علمی فرزندان شاهد و ایثارگر با  برگزاری کلاس‌های تقویتی، آموزشی و برنامه‌های فرهنگی و برگزاری جلسات این ستاد در فواصل منظم و برنامه‌ریزی شده از تمام ظرفیت‌های فرهنگی دانشگاه در توسعه خدمات‌رسانی به این دانشجویان بهره می‌برد.

 

1398/05/09 تاریخ :
265 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal