ENGLISH line5 فارسی line1
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد
دانشجویان
دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در مهرماه 1398 بدون آزمون دانشجو می پذیرد.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در مهرماه 1398 بدون آزمون دانشجو می پذیرد. معاون علمی واحد لنجان خبر داد: دانشگاه آزاد اسلامی لنجان در 19 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای مهرماه سال جاری بدون آزمون دانشجوی خواهر و برادر پذیرش خواهد کرد .
 
 
 

دکتر امیرحسین پاک شیر اظهار کرد: داوطلبان ادامه تحصیل می توانند جهت ثبت نام به سامانه مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org مراجعه وثبت نام نمایند .

وی با معرفی رشته های تحصیلی واحد لنجان، تشریح کرد: داوطلبان می توانند در مقطع کارشناسی پیوستـه: مهندسی صنایع، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر و در مقطع کارشناسی ناپیوسته، مهندسی اجرایی عمران، مهندسی تکنولوژی برق-قدرت، مهندسی فناوری مکانیک-تاسیسات حرارتی و برودتی، مهندسی تکنولوژی کامپیوتر-نرم افزار، معماری، تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات و در مقطع کاردانی: الکتروتکنیک-برق صنعتی، کامپیوتر-نرم افزار، ساختمان-کارهای عمومی ساختمان، ساخت و تولید-ماشین افزار، ساخت و تولید- قالبسازی، نقشه کشی معماری و مدیریت خانواده را انتخاب و ثبت نام نمایند.

معاون علمی واحد لنجان با تشریح امکانات رفاهی جهت دانشجویان اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان برای رفاه حال دانشجویان، وام‌های دانشجویی مختلفی از جمله وام شهریه دانشجویی، وام هزینه تحصیلی، وام اجاره مسکن، وام ضروری(بیماری)، وام کوتاه مدت، وام تقسیط شهریه و وام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را پرداخت می‌کند.

وی افزود:  ارائه تخفیف 10 تا 20 درصدی برای دانشجویان ممتاز و برتر، تخفیف برای بیماران خاص و دارندگان کارت ایثارگری و جانبازی زیر 25 درصد و دانشجویانی که از سازمان‌ها، ارگانها و نهادهای دولتی معرفی نامه دارند از دیگر خدمات این دانشگاه در حوزه شهریه و صندوق رفاه دانشجویی است.

پاکشیر با بیان اینکه هدف این است که افراد در هر زمان و موقعیت شغلی بتوانند با کسب دانش فنی به کارایی بالاتری دست یابند تصریح کرد:  به دلیل شاغل بودن تعداد زیادی از دانشجویان، برنامه درسی در این واحد دانشگاهی به صورت فشرده انجام می‌گیرد. به این ترتیب که عموما کلاسهای دانشجویان در 2 روز پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود. بخش عمده کلاسها در روزهای پایان هفته قرار دارد تا مساعدترین شرایط تحصیل برای افرداد شاغل فراهم گردد.

 

 

 

 

 

 

1398/06/13 تاریخ :
372 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal