ENGLISH line5 فارسی line1
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
دانشجویان
بزرگترین رقابت علمی شهرستان لنجان در دانشگاه آزاد اسلامی
بزرگترین رقابت علمی شهرستان لنجان در دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در روزهای چهارشنبه الی شنبه از 29 لغایت 1 شهریور 99 میزبان داوطلبان ورود به دانشگاه در کنکور سراسری سال 99 بود.
 
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لنجان، داوطلبان کنکور سراسری ورودی دانشگاه‌ها به صورت هماهنگ در کل کشور در چهار روز و یک نوبت صبح در گروه‌های هنر، علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و زبان‌های خرجی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان به رقابت پرداختند.

سرپرست واحد لنجان از حضور 453 نفر در رشته هنر،  548 نفر در رشته علوم ریاضی و فنی، 669 نفر در رشته علوم تجربی و 616 نفر در رشته زبان‌های خارجی داوطلب آزمون سراسری سال 99  در دانشگاه آزاد اسلامی لنجان خبر داد.

سیدمسعود داودی با اشاره به برگزاری موفق آزمون سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی لنجان تصریح کرد: در راستای صیانت از سلامت داوطلبان و کاهش فشار و استرس خانواده‌های داوطلبان، تمهیداتی از قبیل تعبیه محلول ضدعفونی و تب سنجی در بدو ورودی دانشگاه، حذف اثر انگشت داوطلبان برای شناسایی وقرار ندادن دفترچه روی زمین، الزام کنترل کننده تطبیق عکس به داشتن شیلد صورت، تهویه مناسب هوا، رعایت فاصله صندلی ها طبق موازین بهداشتی و... انجام شد و به فضل الهی این آزمون در کمال صحت و سلامت انجام شد.

وی با تقدیر از عوامل اجرایی آزمون سراسری تصریح کرد: امسال نیز همانند سال‌های گذشته با تلاش بی‌وقفه همکاران و با تدابیر خاص حفاظتی و امنیتی و همچنین ایجاد فضای فیزیکی مناسب و تامین شرایط بهداشتی، سرمایشی و تهویه مطلوب برای این رقابت بزرگ علمی، در کمال آرامش، امنیت و سلامت کامل برگزار شد.

داودی افزود: تعامل و همکاری بسیار نزدیک دانشگاه آزاد اسلامی لنجان با صنایع اطراف دانشگاه ازجمله ذوب آهن اصفهان، مجتمع نظامی و سازمان‌های شهرستان ازجمله فرمانداری، شهرداری‌ها، بسیج، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، اطلاعات، آتش‌نشانی، اورژانس 115، شرکت‌های برق، گاز، مخابرات، آب و فاضلاب و.. موجب برگزاری هرچه بهتر و باکیفیت‌تر آزمون سراسری شد.

 خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان در بازدید از برگزاری آزمون سراسری، دانشگاه آزاد اسلامی لنجان را در اجرای این رقابت بزرگ علمی بسیار موفق ارزیابی نمود و گفت: تشکر و تقدیر از مسئولان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی لنجان که با تدابیر اندیشیده شده و رعایت کلیه موازین بهداشتی و استاندارهای لازم آزمون سراسری سال 99 را در شرایط حساس کرونا در آرامش کامل برگزار نمودند.

ایرج شاهمرادی مدیر آموزش و پرورش زرین شهر با اشاره به برگزاری بسیار عالی آزمون سراسری در شرایط حساس کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی لنجان خاطرنشان کرد: انتخاب آموزش عالی برای برگزاری آزمون سراسری به دلیل آشنا شدن داوطلبان با محیط دانشگاه و فراهم شدن شرایط انتخاب رشته و دانشگاه محل تحصیل و به حداقل رسیدن استرس و فشار روانی کنکور برای دانش آموزان و داوطلبان عزیز اثربخش خواهد بود.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1399/06/02 تاریخ :
51 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal