ENGLISH line5 فارسی line1
۱۴۰۰ شنبه ۲۵ ارديبهشت
دانشجویان
دانشگاه آزاد اسلامی آرزوی جوانان لنجانی را برآورده کرد
دانشگاه آزاد اسلامی آرزوی جوانان لنجانی را برآورده کرد هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه غیردولتی سما در حالی با حضور مسئولان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان گشایش یافت که وجود آن یکی از آرزوهای مردم و به‌ویژه جوانان لنجانی بود.
 

صبح امروز مراسم گشایش هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه غیردولتی سما با حضور مسئولان شهرستان لنجان، دانش‌آموزان و خانواده‌ها در سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی لنجان برگزار شد.

نیازمند ساختن نسلی کارآمد و بامهارت برای آینده هستیم.

امام جمعه شهر سده لنجان در این مراسم با تأکید بر مهارت‌افزایی در چرخه آموزشی خاطرنشان کرد: نسل امروز آینده‌سازان فردای کشور هستند و برای توسعه فراگیر تکنولوژی و تغییرات سریع در عرصه علم و فناوری در کشور، نیازمند ساختن نسلی کارآمد و بامهارت برای آینده هستیم.

حجت‌الاسلام مهدی صادقی با بیان اینکه توجه به موضوع مهارت در نظام آموزش و پرورش می‌تواند برطرف کننده نیازهای آینده کشور باشد، گفت: برای تعلیم و تربیت نسلی کارآمد که بتواند آینده روشنی را برای کشور رقم زند، باید به فکر راه‌های افرایش مهارت افراد در فرآیند تعلیم و تربیت بود.

وی با تأکید بر امکانات و زیرساخت‌های بسیار عالی در هنرستان فنی و حرفه‌ای سمای واحد لنجان افزود: هنرجویان فنی و حرفه‌ای هنرستان سمای دانشگاه آزاد لنجان، باید این فرصت طلایی را غنیمت شمرده و با یادگیری آموزش‌های فنی متناسب با نیاز بازار کار و استعداد ذاتی زمینه‌های اشتغال خود را برای آینده مهیا کنند.

آرزوی دیرینه لنجان برای داشتن هنرستان فنی و حرفه‌ای محقق شد

شهردار شهر سده لنجان هم با اشاره به تحقق آرزوی دیرینه این شهرستان برای داشتن هنرستان فنی و حرفه‌ای مجهز توسط دانشگاه آزاد اسلامی لنجان تصریح کرد: هر مدرسه‌ای که در هر شهر افتتاح می‌شود، چراغ دانشی است که روشن می‌شود و منشأ نور و روشنایی به جان‌های انسان‌هاست؛ بنابراین لازم به تأکید است، افتتاح هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه غیردولتی سما وابسته به واحد لنجان اتفاقی بسیار میمون و مبارک است که امیدواریم این حرکت شایسته که با تلاش رئیس واحد و همکاران وی برای ارتقای دانش، علم و آگاهی در جامعه به ثمر نشسته است، به‌زودی منشأ تحول بسیار بزرگی در شهرستان شود.

حسین ناظم‌الرعایا با تأکید بر نیاز کشور به توسعه پایدار و اشتغال جایگاه و اهمیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای اظهار کرد: رشته‌های فنی و‌حرفه‌ای و کارودانش از ضروریات آموزش و پرورش است که مجموعه فنی و حرفه‌ای برای اجرای کارهای عملی دانش‌آموزان کنار آموزش و پرورش خواهد بود.

 


 
1399/06/17 تاریخ :
176 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal