ENGLISH line5 فارسی line1
۱۴۰۰ شنبه ۲۵ ارديبهشت
دانشجویان
لزوم افزایش مهارت‌های شغلی دانشجویان همسو با فرایند توسعه کشور
لزوم افزایش مهارت‌های شغلی دانشجویان همسو با فرایند توسعه کشور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان تأکید کرد: توسعه مهارت‌های شغلی و حرفه‌ای دانشجویان باید همسو با فرایند توسعه کشور انجام گیرد.


 

پیام نجفی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان اظهار کرد:  باعث خرسندی است که آموزش‌های مهارتی به‌عنوان آموزش‌های اشتغالزا، مورد استقبال دانشجویان و دانش‌آموختگان این واحد دانشگاهی قرار گرفته و باید توسعه مهارت‌های شغلی، حرفه‌ای و توانمندسازی دانشجویان همسو با فرایند توسعه کشور و حل مسائل جامعه به روش علمی انجام گیرد.

وی با تأکید بر مهارت‌آموزی و اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان در قالب طرح پویش عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با توجه به نزدیک بودن به صنایع کوچک و بزرگ و ارتباط و تعامل عالی با صنعت در اجرای طرح پویش، بسیار خوش درخشیده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در اجرای طرح پویش که ایده‌ای کارآمد برای حل مشکل اشتغال و تخصص در کشور است، علاوه بر فرصت اشتغال همزمان با تحصیل، راه را برای دانشجو هموار می‌کند تا هم از نظر تجربی صاحب مهارت و تجربه شده و هم از نظر علمی و دانش کاری، میدان استفاده از اندوخته‌های دانشگاهی و ظرفیت‌های علمی خود را داشته باشد.

توسعه هدفمند رشته‌های تحصیلی ضرورت راهبردی در آموزش عالی

نجفی گفت: توسعه هدفمند رشته‌های تحصیلی ضرورت راهبردی در آموزش عالی و نظام دانشگاهی است. با توجه به اینکه توسعه ظرفیت رشته‌های دانشگاهی باید متناسب با نیازهای منطقه و زیرساخت‌های مناسب انجام شود؛ بنابراین برای رفع نیازمندی‌های شغلی و مهارتی، توسعه سبد رشته‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان را در اولویت قرار خواهیم داد.

وی درباره راه‌اندازی و توسعه مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان مطرح کرد: عدالت آموزشی یکی از مهم‌ترین اهداف انقلاب اسلامی ایران بوده که تأکید فراوانی مبنی بر لزوم اجرای آن شده؛ بنابراین با توسعه مدارس سما می‌توان زمینه را برای تحقق این عدالت اجتماعی فراهم کرد که این واحد دانشگاهی در این باره بسیار موفق بوده است.

نجفی خاطرنشان کرد: یکی از مزیت‌های عالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان، بهره‌مندی از رئیس و همکاران جوان، همدل، همراه و خوش‌فکر است که با انگیزه‌ای مضاعف، موفقیت‌ها و تحولات قابل توجهی در شهرستان لنجان رقم زده‌اند.

 

 
1399/12/12 تاریخ :
68 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal