ENGLISH line5 فارسی line1
۱۴۰۰ شنبه ۲۵ ارديبهشت
دانشجویان
برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در دانشگاه آزاد اسلامی لنجان
برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در دانشگاه آزاد اسلامی لنجان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان خاطرنشان کرد: بهره‌بردن از سیره اخلاقی و رفتاری ائمه معصوم و استفاده از رهنمودهای با ارزش ایشان، سعادت و رستگاری را به همراه خواهد داشت.
 
 

سیدمسعود داودی در جشن اعیاد شعبان که با حضور امام جمعه شهر سده لنجان، فرمانده سپاه ناحیه لنجان، مدیران و معلمان سمای دانشگاه در سالن اجتماعات شهیدمطهری این دانشگاه یرگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: ماه شعبان، با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی و سفینه النجاه، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سیدالساجدین، حضرت زین العابدین(ع) آغازمی‌شود و شور و شعف وصف ناشدنی دردل مسلمانان ایجاد می‌نماید.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی لنجان با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا بویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی مرهون رشادت و ایستادگی پاسداران، جانبازان و ایثارگرانی است که در این راه جان خود را تقدیم نمودند تا کشور عزیزمان سرافراز و سربلند بماند.

وی افزود: بی‌تردید فداکاری و ایثار پاسداران و جانبازان باعث سربلندی و استواری نظام و میهن عزیزمان شده و جوانمردی و از جان گذشتگی این بزرگ‌مردان تا همیشه تاریخ ایران زمین جاودانه خواهد ماند.

 

 
امام جمعه شهر سده لنجان با تبریک اعیاد شعبانیه تاکید کرد: این اعیاد برای قدردانی از بزرگانی است که تحت عنوان مقدس «پاسدار» در صیانت از کشورمان، تلاش می‌کنند؛ چه آن دلاورمردانی که در جبهه‌های جنگ در راستای امنیت کشور فداکاری کردند و چه آنهایی که به عنوان سربازان خط مقدم برای حفاظت از جان و سلامت مردم در تلاش هستند.

مهدی صادقی با بیان اینکه مسیر رستگاری و کمال در گرو التزام به خصلت‌های نیکو است تصریح کرد: هر شخص به صورت ذاتی می‌داند که مسیر رستگاری و کمال معنوی در التزام به خصلت‌های نیکوست؛ چرا که وجود این ویژگی‌های فردی، به انسان تعالی روحی و عزت نفس می‌بخشد و در مقابل، هر مقدار از این عناصر در انسان کمتر شود، باعث تنزل روحی و شخصیتی خواهد شد.

 
 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان لنجان با اشاره به بیانیه «گام دوم انقلاب» تصریح کرد: بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

حمیدرضا محمدی با بیان اینکه صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف انقلاب اسلامی پرداخته اظهار کرد: گرچه دشمنان انقلاب گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستان انقلاب کبیر اسلامی ایران، برای به دست آوردن پیشرفت‌های شگرف، همواره سربلند دیده‌اند. لذا با گام‌هایی استوار همچون گذشته اقتدار و غیرت ملت غیور ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و در راستای راهمان، که همان راه حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام است از هیچ خدمتی برای ملت عزیز و انقلابی ایران اسلامی و آزادگان جهان دریغ نخواهیم کرد.

 

1399/12/27 تاریخ :
70 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal