ENGLISH line5 فارسی line1
۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
دانشجویان
برگزاری اردوی جهادی عاشقان حضرت مهدی(عج) دانشگاه آزاد لنجان
برگزاری اردوی جهادی عاشقان حضرت مهدی(عج) دانشگاه آزاد لنجان مسئول اردوی جهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با بیان اینکه نخستین هدف اردوی جهادی خودسازی است، اظهار کرد: برترین جهاد‌ها، جهاد اکبر در جنگ با نفس است.
 
 

محمد سلیمیان تصریح کرد: اردوی جهادی عاشقان حضرت مهدی(عج) واحد لنجان با همکاری گروه جهادی شباب‌الزهرا(س) و تلاشی مخلصانه برای سازندگی در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری و ترویج روحیه همدلی، ایثار و خدمت‌رسانی در شهر چرمهین زادگاه آیت‌الله ارباب در کسب رضوان الهی و خودسازی تلاش کردند.

وی با تشریح مختصری از فعالیت‌های انجام‌شده در این اردو اظهار کرد: در قسمت فعالیت‌های عمرانی، قسمتی از منزل مسکونی یکی از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط گروه جهادی عاشقان مهدی(عج) و گروه جهادی شباب‌الزهرا (س) ساخته شد

سلیمیان خاطرنشان کرد: در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، می‌توان برگزاری نماز جماعت یومیه، غبارروبی قبور شهدا و تجهیز مسجد روستا، مسابقات ورزشی برای کودکان محله و اهدای جوایز فرهنگی، یادواره شهدای مدافع حرم شهیدان محسن حججی و پویا ایزدی، ورود پرچم متبرک حرم اباعبدالله‌الحسین(ع) با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات لنجان و اجرای گروه تئاتر، سرود و برگزاری مولودی‌خوانی همراه با برگزاری مسابقه و اهدای جوایز را نام برد.

وی با توجه به توزیع لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند تصریح کرد: به همت گروه جهادی عاشقان مهدی(عج) فراخوانی درخصوص اهدای لوازم‌التحریر برای کودکان مناطق محروم اعلام شد و با کمک مردم نوع‌دوست، دانشجویان خیّر و استادان دلسوز، مقداری از هزینه خرید این لوازم جمع‌آوری شد و بسیج دانشجویی شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان تعداد 40 بسته کامل به همراه کیف، تهیه و بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت لنجان و استان سیستان و بلوچستان تقدیم کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد لنجان هم، سازندگی را مهم‌ترین هدف برگزاری اردوهای جهادی بیان کرد و به خبرنگار آنا گفت: نخستین هدف اردوهای جهادی خودسازی است. در این سفر، همکاری و مشارکت با یکدیگر در پیمودن پله‌های رشد و کمک به افراد در راستای تحول فضای فرهنگی و مذهبی و توسعه فرهنگ محرومیت‌زدایی، رسالتی بزرگ بر دوش جهادگران است.

بابک امینی، یکی دیگر از اهداف اردوهای جهادی را سازندگی عمرانی، علمی و فرهنگی در مناطق محروم برشمرد و خاطرنشان کرد: در اردوهای جهادی، دانشجویان با وضعیت زندگی یکی از مناطق محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی، بهداشتی و آشنا شده و با تلاش صادقانه می‌کوشند که در خودسازی، محرومیت‌زدایی و کسب رضای الهی تجربه نتیجه‌بخشی را در زندگی خود به دست آورند

 
 
 
 
 
1397/07/08 تاریخ :
61 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal