ENGLISH line5 فارسی line1
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۲ مهر
دانشجویان
برگزاری جلسه ستاد اربعین شهرستان در دانشگاه آزاد لنجان
برگزاری جلسه ستاد اربعین شهرستان در دانشگاه آزاد لنجان نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی پیاده‌روی اربعین حسینی را سمبل وحدت جامعه اسلامی دانست.
 
 

محسن کوهکن در جلسه ستاد اربعین شهرستان لنجان که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان برگزار شد با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) فقط یک راهپیمایی نیست، اظهار کرد: پیاده‌روی اربعین، سمبل وحدت و ولایتمداری بوده و اثرات فرهنگی بزرگی در ملت و جوانان داشته است.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بین معصومین (ع) و در معارف اسلامی هیچ چیز به اندازه ولایت تأکید نشده است؛ اگر ولایت نباشد، نماز و دیگر عبادت‌های انسان نیز بیهوده است.

مهدی صفرخانلو فرماندار لنجان هم به اجتماع میلیونی مردم در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: میلیون‌ها نفر از مردم عشق و علاقه خود را به سید و سالار شهیدان اظهار می‌کنند که این حضور روز به روز در حال گسترش بوده و این نمادی از وحدت بین مسلمانان و تذکری برای دشمنان اسلام است.

وی با بیان اینکه برخی افراد توفیق حضور در پیاده‌روی اربعین را ندارد و دوست دارند در ثواب زیارت اربعین شریک باشند گفت: یکی از راه‌های شریک شدن در ثواب پیاده‌روی اربعین، پذیرایی از این زائرین است.

سیدحمیدرضا صادقیان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی لنجان گفت: آثار و برکات معنوی زائران اربعین حسینی (ع)، جامعه را نیز در برمی‌گیرد.

در پایان این جلسه هر کدام از مسئولان به بیان نظر خود در خصوص هر چه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن و پذیرایی از زائرین اربعین حسینی پرداختند.

 

1397/07/17 تاریخ :
83 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal