ENGLISH line5 فارسی line1
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
دانشجویان
دیدار مسئولان دانشگاه آزاد با خانواده شهدای شهرستان لنجان
دیدار مسئولان دانشگاه آزاد با خانواده شهدای شهرستان لنجان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان گفت: انتقال ایثار و فداکاری شهدا به نسل‌های بعد و زنده نگه‌داشتن یاد این بزرگواران حداقل کار ممکن در حق شهداست.
 
 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان گفت: انتقال ایثار و فداکاری شهدا به نسل‌های بعد و زنده نگه‌داشتن یاد این بزرگواران حداقل کار ممکن در حق شهداست.

مصطفی حبیب‌اللهی روز گذشته در دیدار با خانواده شهدای شهرستان لنجان دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را تجدید بیعت با آرمان شهیدان دانست و گفت: روایات در فضیلت شهادت بسیار است و از این روایات شریف معلوم می‌شود که در بین عطیّه‌ها و نعمت‌های الهی، سعادتی بهتر و بالاتر از شهادت وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ارج و منزلت خانواده شهدا در نزد خداوند کمتر از شهدا نیست، افزود: صبر و استقامت خانواده شهیدان اقتباس از قیام حضرت زینب(س) است و اجر این عزیزان کمتر از خود شهید نیست.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان خاطرنشان کرد: احترام آحاد جامعه نسبت به خانواده‌های معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان نشان‌دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی، دینی و مذهبی است.

حبیب‌اللهی با تأکید بر گسترش و انتقال روحیه شهادت‌طلبی اظهار کرد: انتقال ایثار و فداکاری شهدا به نسل‌های بعد و زنده نگه‌داشتن یاد این بزرگواران حداقل کار ممکن در حق شهداست.

 
 
 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان نیز گفت: براساس روایات و آیات، همه کسانی که عقیده حق داشته و در مسیر حقیقت از دنیا می‌روند در زمره شهدا هستند و اجرشان مانند آنان است.

سیدحمیدرضا صادقیان خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین آمال و آرزو، رسیدن به کمال نهایی و سعادت واقعی است. اما مسئله مهم، تشخیص وظیفه به شکل صحیح و انجام دادن این وظیفه در حد مطلوب است.

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم یاد شهدا را زنده بداریم، باید مقام خانواده شهدا و ایثارگران را ارج نهیم، تصریح کرد: گرامیداشت خانواده شهدا و تجلیل و تکریم آنان وظیفه همه ماست و احترام به این بزرگواران، زنده نگه‌داشتن ارزش‌های ایثار, مقاومت، صبر و وفاداری به اسلام و انقلاب است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان دلاورمردی‌های شهدای اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس یادآور شد و بیان کرد: خانواده‌های شهدا با تقدیم خون فرزندان خود به نظام مقدس اسلام، اجازه ندادند ذره‌ای از خاک پاک میهن اسلامی مورد تعرض دشمنان قرار بگیرد.

 

1397/10/11 تاریخ :
111 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal