ENGLISH line5 فارسی line1
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ آذر
دانشجویان
دیدار مسئولان دانشگاه آزاد با خانواده شهدای شهرستان لنجان
دیدار مسئولان دانشگاه آزاد با خانواده شهدای شهرستان لنجان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان گفت: انتقال ایثار و فداکاری شهدا به نسل‌های بعد و زنده نگه‌داشتن یاد این بزرگواران حداقل کار ممکن در حق شهداست.
 
 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان گفت: انتقال ایثار و فداکاری شهدا به نسل‌های بعد و زنده نگه‌داشتن یاد این بزرگواران حداقل کار ممکن در حق شهداست.

مصطفی حبیب‌اللهی روز گذشته در دیدار با خانواده شهدای شهرستان لنجان دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را تجدید بیعت با آرمان شهیدان دانست و گفت: روایات در فضیلت شهادت بسیار است و از این روایات شریف معلوم می‌شود که در بین عطیّه‌ها و نعمت‌های الهی، سعادتی بهتر و بالاتر از شهادت وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ارج و منزلت خانواده شهدا در نزد خداوند کمتر از شهدا نیست، افزود: صبر و استقامت خانواده شهیدان اقتباس از قیام حضرت زینب(س) است و اجر این عزیزان کمتر از خود شهید نیست.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان خاطرنشان کرد: احترام آحاد جامعه نسبت به خانواده‌های معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان نشان‌دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی، دینی و مذهبی است.

حبیب‌اللهی با تأکید بر گسترش و انتقال روحیه شهادت‌طلبی اظهار کرد: انتقال ایثار و فداکاری شهدا به نسل‌های بعد و زنده نگه‌داشتن یاد این بزرگواران حداقل کار ممکن در حق شهداست.

 
 
 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان نیز گفت: براساس روایات و آیات، همه کسانی که عقیده حق داشته و در مسیر حقیقت از دنیا می‌روند در زمره شهدا هستند و اجرشان مانند آنان است.

سیدحمیدرضا صادقیان خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین آمال و آرزو، رسیدن به کمال نهایی و سعادت واقعی است. اما مسئله مهم، تشخیص وظیفه به شکل صحیح و انجام دادن این وظیفه در حد مطلوب است.

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم یاد شهدا را زنده بداریم، باید مقام خانواده شهدا و ایثارگران را ارج نهیم، تصریح کرد: گرامیداشت خانواده شهدا و تجلیل و تکریم آنان وظیفه همه ماست و احترام به این بزرگواران، زنده نگه‌داشتن ارزش‌های ایثار, مقاومت، صبر و وفاداری به اسلام و انقلاب است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان دلاورمردی‌های شهدای اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس یادآور شد و بیان کرد: خانواده‌های شهدا با تقدیم خون فرزندان خود به نظام مقدس اسلام، اجازه ندادند ذره‌ای از خاک پاک میهن اسلامی مورد تعرض دشمنان قرار بگیرد.

 

1397/10/11 تاریخ :
126 تعداد بازدید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان می باشد. line info@iauln.ac.ir
Powered by DorsaPortal